.

שפת ההצלחה

סדנת שפת גוף, סוחפת ומעצימה
לשיפור התקשורת, המכירות ועבודת הצוות

לפרטים התקשרו 052-3784071 או מלאו טופס

מה בסדנה

שיפור משמעותי במו"מ ומכירות

היכולת לקרוא את האדם שמולך ולהתאים אליו בדיוק את המסר שמתאים לו, משפיעה ישירות על הצלחה במכירות ובכל משא ומתן. היא משפיעה על הבטחון ועל הדימוי העצמי, היא משפיעה על יכולות השכנוע ומשפיעה על התוצאות.

שיפור עבודת הצוות ויחסי עובדים

קריאת שפת גוף מאפשרת לנו להעביר מסרים בצורה מדויקת ויעילה, ובכך למזער התנגדויות ולשפר יחסים בינאישיים בין העובדים, בין העובדים להנהלה ובין העובדים ללקוחות ומאפשרת לנו לנהל טוב יותר את העובדים תחתינו.

חוויה בלתי נשכחת לכל העובדים

סדנה מרתקת, מקצועית וקולחת בשילוב הקהל, שהעובדים ימשיכו לדבר עליה הרבה אחרי שהיא תסתיים. הסדנה משלבת טיפים חשובים וכלים פרקטיים יחד עם הומור וסיפורים מהחיים. ללא ביקורת וללא שיפוטיות. בהתאמה לצרכי החברה.

מנחת הסדנה

גלית שרון -יועצת תדמית בכירה ומנחת סדנאות תדמית, קוד לבוש, שפת גוף וסטיילינג

משמשת מאז שנת 2003 כיועצת וכמרצה מבוקשת לשיפור תדמית ופרזנטציה אישית.

מאחוריי מעל 1,200 הרצאות וסדנאות, וליווי אישי ועסקי של מעל 200 חברות ועסקים, מכל התחומים – לרבות בנקים, חברות ביטוח ופיננסים, תקשורת, קוסמטיקה ותרופות, חברות הי-טק, נדל”ן, מפעלים וחברות מוצרים, חברות ייעוץ ושירותים, מוסדות אקדמיים, משרדים ממשלתיים, מערכת הביטחון, קופות חולים, עמותות ומלכ”רים ולשכות מקצועיות.

בכל הסדנאות והייעוצים האישיים, אני מעבירה את הכלים והידע הרב שצברתי בצורה קלה ופשוטה ליישום, ואני גאה להיות שותפה לתהליך משנה חיים, בעל התוצאות שנראות בשטח במיידי!

"מהרגע הראשון היתה כימיה נהדרת עם כל הקהל, ובמשך כשעה וחצי ריתקת את כולם. ההרצאה היתה נעימה ומעניינת וכמובן מקצועית. ליווי המצגת וההדגמה על הקהל הוסיפה המחשה נהדרת לכל הטיפים והרעיונות שהעברת לנו. היה שיתוף פעולה מלא של כל הקהל, הן הגברים והן הנשים, והתגובות היו נהדרות. אני שמחה שהיתה לי האפשרות לגרום לעובדים אושר ולהעניק להם מתנה מפנקת שכזו. תודה על הכל!"
לבירורים וקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס ואתקשר בהקדם
או התקשרו 052-3784071

נהנו בסדנאות שלי

ארזה שטרן - מנהלת הדרכה רשתית | קראון פלאזה דצמבר 2016

"גלית מעבירה את החומר בצורה מקצועית ומרתקת המתאימה לצרכי הרשת. גלית מכירה את הנושאים שאותם היא מעבירה מלפני ומלפנים ויודעת להעבירם באופן סוחף. במהלך הסדנא, גלית נותנה כלים מעשים למשתתפים. המשובים שהגיעו אלי מכל מפגש כזה, ממשתתפי ההדרכה, היו מצוינים.שביעות רצוננו מההדרכות אותם העבירה גלית הן מהגבוהות ואנו נשוב ונשתמש בשרותיה בעתיד."

אריאלה מזרחי - סגנית מנהלת הדרכה | רשת מלונות ישרוטל -יולי 2016

"אנחנו רוצים לציין לטובה את המשובים שקיבלנו ממשתפי הסדנה. התגובות היו מצוינות, גם אצל הנשים וגם אצל הגברים. המשתתפים ציינו את מידתהעניין וההנאה שהפיקו מהמפגשים בהנחייתך את הכלים היישומיים שקיבלו, את האווירה הפתוחה שיצרת בקבוצה ואת הדינמיקה שעזרה להם להבין איך לשפר את הופעתם תוך שימוש בדוגמאות חיות מהשטח על ידי המשתתפים מה שבהחלט תרם להצלחת הסדנה אנו מקוים להמשך שיתוף פעולה בעתיד."

שני טוביה - דירקטורית משאבי אנוש | אורבוטק - פברואר 2017

"הסדנה הועברה בצורה מקצועית, נעימה תוך כדי התמקדות והתחשבות בצרכי המנהלים מבחינת קוד לבוש הן בעבודה והן בחייהם האישיים. המנהלים הפיקו רבות ממפגשים אלה ואני אישית נהניתי מאוד לעבוד עם גלית בשיתוף פעולה פורה על בניית תכנית הסדנה והתאמתה לצרכי המנהלים בחטיבה."

ענת שטרית - רכזת הדרכה | מלון דן אילת

"הסדנה הועברה בנעימות ובאדיבות, באופן מקצועי ואלגנטי כאחד והותאמה לקוד לבוש מנהלים ברשת. השארת חותם אצל המשתתפים, שיתוף הפעולה של המנהלים היה מרשים ביותר, במיוחד בסדנת הגברים. הופתעתי לטובה ואני זוקפת זאת לזכותך.."

בין לקוחותיי

לבירורים וקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס ואתקשר בהקדם
או התקשרו 052-3784071

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.