.

סדנת עמידה מול קהל והעברת מסרים

לדבר. לשכנע. להיזכר
כמי שהותיר חותם בתוך ים האינפורמציה קיימת

סדנה למנהלים במסגרת פיתוח מנהלים, העשרה או כחלק מהכשרה ניהולית

לפרטים התקשרו 052-3784071 או מלאו טופס

מה תרוויחו מהסדנה?

שידור סמכותיות ויכולת הנהגה

יכולת דיבור לקהל "מעיפה" אנשים למקום אחר,
לליגה של הגדולים, אם כמובן מעניין אותם להיות שם.
כדי להתקדם, לפתח מנהיגות,להעלות את תחושת המסוגלות, להוביל, לנהל,
חייבים ללמוד לדבר לקהל
כדי להשיג את ההשפעה הרצויה

 

כלים יחודים, תרגולים ומשימות 

אפשר לתרגל ולשפר מאוד את יכולת הדיבור מול קהל
במספר כלים, דגשים, תרגילים וסימולציות, ולרכוש
את המיומנות החשובה הזאת שפותחת לנו המון דלתות.

כשאנחנו מרגישים "שעברנו" טוב, הבטחון העצמי והדימוי העצמי עולים. כתוצאה מכך אנחנו משפרים את היכולת לנהל, להשיג יותר שיתוף פעולה, לשפר את הקשר עם העובדים, המנהלים, הקולגות והלקוחות ולהגביר את תחושת האמון בנו.

חוויה מעצימה ובלתי נשכחת

סדנה מרתקת, מקצועית וקולחת בשילוב הקהל, שכולם ימשיכו לדבר עליה הרבה אחרי שהיא תסתיים. הסדנה משלבת טיפים חשובים וכלים פרקטיים יחד עם הומור וסיפורים מהחיים. ללא ביקורת וללא שיפוטיות. מותאמת אישית לארגון.

או התקשרו 052-3784071

מנחת הסדנה

גלית שרון -יועצת תדמית בכירה ומנחת סדנאות תדמית,עמידה מול קהל,  קוד לבוש, שפת גוף וסטיילינג

משמשת מאז שנת 2003 כיועצת וכמרצה מבוקשת לשיפור תדמית ופרזנטציה אישית.

מאחוריי מעל 1,200 הרצאות וסדנאות, וליווי אישי ועסקי של מעל 200 חברות ועסקים, מכל התחומים – לרבות בנקים, חברות ביטוח ופיננסים, תקשורת, קוסמטיקה ותרופות, חברות הי-טק, נדל”ן, מפעלים וחברות מוצרים, חברות ייעוץ ושירותים, מוסדות אקדמיים, משרדים ממשלתיים, מערכת הביטחון, קופות חולים, עמותות ומלכ”רים ולשכות מקצועיות.

בכל הסדנאות והייעוצים האישיים, אני מעבירה את הכלים והידע הרב שצברתי בצורה קלה ופשוטה ליישום, ואני גאה להיות שותפה לתהליך משנה חיים, בעל התוצאות שנראות בשטח במיידי!

"מהרגע הראשון היתה כימיה נהדרת עם כל הקהל, ובמשך כשעה וחצי ריתקת את כולם. ההרצאה היתה נעימה ומעניינת וכמובן מקצועית. ליווי המצגת וההדגמה על הקהל הוסיפה המחשה נהדרת לכל הטיפים והרעיונות שהעברת לנו. היה שיתוף פעולה מלא של כל הקהל, הן הגברים והן הנשים, והתגובות היו נהדרות. אני שמחה שהיתה לי האפשרות לגרום לעובדים אושר ולהעניק להם מתנה מפנקת שכזו. תודה על הכל!"
לבירורים וקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס ואתקשר בהקדם
או התקשרו 052-3784071

בחרו בסדנאות שלי

ארזה שטרן - מנהלת הדרכה רשתית | קראון פלאזה דצמבר 2016

"גלית מעבירה את החומר בצורה מקצועית ומרתקת המתאימה לצרכי הרשת. גלית מכירה את הנושאים שאותם היא מעבירה מלפני ומלפנים ויודעת להעבירם באופן סוחף. במהלך הסדנא, גלית נותנה כלים מעשים למשתתפים. המשובים שהגיעו אלי מכל מפגש כזה, ממשתתפי ההדרכה, היו מצוינים.שביעות רצוננו מההדרכות אותם העבירה גלית הן מהגבוהות ואנו נשוב ונשתמש בשרותיה בעתיד."

אריאלה מזרחי - סגנית מנהלת הדרכה | רשת מלונות ישרוטל -יולי 2016

"אנחנו רוצים לציין לטובה את המשובים שקיבלנו ממשתפי הסדנה. התגובות היו מצוינות, גם אצל הנשים וגם אצל הגברים. המשתתפים ציינו את מידתהעניין וההנאה שהפיקו מהמפגשים בהנחייתך את הכלים היישומיים שקיבלו, את האווירה הפתוחה שיצרת בקבוצה ואת הדינמיקה שעזרה להם להבין איך לשפר את הופעתם תוך שימוש בדוגמאות חיות מהשטח על ידי המשתתפים מה שבהחלט תרם להצלחת הסדנה אנו מקוים להמשך שיתוף פעולה בעתיד."

שני טוביה - דירקטורית משאבי אנוש | אורבוטק - פברואר 2017

"הסדנה הועברה בצורה מקצועית, נעימה תוך כדי התמקדות והתחשבות בצרכי המנהלים מבחינת קוד לבוש הן בעבודה והן בחייהם האישיים. המנהלים הפיקו רבות ממפגשים אלה ואני אישית נהניתי מאוד לעבוד עם גלית בשיתוף פעולה פורה על בניית תכנית הסדנה והתאמתה לצרכי המנהלים בחטיבה."

ענת שטרית - רכזת הדרכה | מלון דן אילת

"הסדנה הועברה בנעימות ובאדיבות, באופן מקצועי ואלגנטי כאחד והותאמה לקוד לבוש מנהלים ברשת. השארת חותם אצל המשתתפים, שיתוף הפעולה של המנהלים היה מרשים ביותר, במיוחד בסדנת הגברים. הופתעתי לטובה ואני זוקפת זאת לזכותך.."

או התקשרו 052-3784071

בין לקוחותיי

לבירורים וקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס ואתקשר בהקדם
או התקשרו 052-3784071

או התקשרו 052-3784071

052-3784071 | office@galit-sharon.co.il

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.